• تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 151
  • کد خبر : ۴۸۰۹
عضو مجلس خبرگان رهبری و امام‌جمعه کاشان در بازدید از فولاد مبارکه:
فولاد مباركه نقش بسزایی در اقتصاد كشور دارد
حجت‌الاسلام حسینی، عضو مجلس خبرگان رهبری و امام‌جمعه کاشان، در بازدید از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه گفت: این شرکت نقش بسزایی در اقتصاد کشور دارد.

 وی با بیان اینکه طبق آیات قرآن، خداوند متعال زمین را خلق کرده و به انسان مأموریت آباد کردن آن را داده است و همچنین حضرت علی (ع) در نامه ۵۳ خطاب به مالک اشتر فرموده‌اند که یکی از وظایف تو پس از فرمانداری در مصر، آباد کردن آن است، گفت: تولید فولاد یکی از مقدمه‌های اساسی آباد کردن زمین است و کارکنان شرکت فولاد مبارکه، نیز به دستور خدا و امیرالمؤمنین عمل می‌کنند و با تولید فولاد مقدمه آباد کردن زمین را فراهم می‌آورند.

امام‌جمعه کاشان تصریح کرد: فولاد مبارکه در بالادست خود حدود 2 هزار و ۵۰۰ شرکت و مجموعه صنعتی دارد و در پایین‌دست آن، بیش از هزار کارخانه جزو مصرف‌کنندگان محصولات آن محسوب می‌شوند؛ بنابراین نقش فولاد مبارکه در اقتصاد کشور انکار ناشدنی است.

حجت‌الاسلام حسینی با بیان اینکه هرقدر جریان تولید و فعالیت کارکنان شرکت فولاد مبارکه رونق بیشتری بگیرد، شاهد گشایش بیشتر در زندگی مردم خواهیم بود، افزود: این کارخانه در آمریکا و دیگر کشورها هم وجود دارد، اما معنویت و اعتقاد به غیب تفاوت شما و دیگران است؛ معنویت و اعتقاد به غیب زمانی که با کار جهادی عجین شود، معجزه رخ می‌دهد و انتظار ما از کارگر ایرانی رقم زدن اتفاقات بزرگ است.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0

    تحت نظارت وف بومی