تصویر روز
در مجمع عمومی عادی سالانۀ فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری مطرح شد؛ رشد 31 درصدی تولید و افزایش 47 درصدی سود


غلامرضا طاهری، معاون سرمایهگذاری و امور شرکتهای فولاد مبارکه با اعلام این خبر افزود: شرکت فولاد سفیددشت یکی از طرحهای هفتگانۀ فولادی کشور است که در سال 1393 با مشارکت 65 درصدی فولاد مبارکه و 35 درصدی سازمان ایمیدرو به شرکت سهامی خاص تبدیل شد و در سال 1395 واحد احیا مستقیم آن به بهرهبرداری رسید.
وی با بیان اینکه کارکنان احیا مستقیم این شرکت با تلاش و پشتکار خود تاکنون بالغبر 2 میلیون تن آهن اسفنجی تولید کردهاند، درخصوص میزان پیشرفت طرح فولادسازی این شرکت اظهار داشت: واحد فولادسازی این شرکت در حال حاضر به بیش از 83 درصد پیشرفت رسیده و پیشبینی میشود مطابق برنامهریزیهای صورتگرفته تا پایان سال جاری به بهرهبرداری برسد.
به گزارش خبرنگار فولاد در این مجمع محمود اربابزاده، مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت چهار محال و بختیاری در گزارش فعالیت هیئتمدیره به سهامداران، ضمن بیان آمار تولید و فروش شرکت عنوان کرد: در سال 98، مقدار 725 هزار تن آهن اسفنجی تولید شد که نسبت به سال 97، رشد 31 درصدی داشت. همچنین درآمد حاصل از فروش این مقدار آهن اسفنجی بالغبر 1440 میلیارد تومان بوده است که رشد 83 درصدی را نشان میدهد.
وی تأمین بیش از یک میلیون تن گندله، بومیسازی 110 قلم ماشینآلات، افزایش سرمایۀ 425 برابری سرمایه، تسویه و قطعی شدن مالیات سال 97، پیشرفت پروژۀ تصفیهخانه فاضلاب و انتقال پساب را از اهم دستاوردهای شرکت در سال 98 برشمرد.
در این مجمع از عملکرد خوب هیئتمدیره، مدیرعامل و کارکنان این شرکت در دستیابی به اهداف تعیینشده در سال 1398 قدردانی و بر اهمیت دستیابی به اهداف و برنامههای تعیینشده در سال 1399 تأکید شد.


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 257
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

ارتقاء امنیت وب با وف بومی