تصویر روز
دکتر بانکی پور نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی: طرح مشکلات تولید با صنعتگران، حمایت برای رفع موانع با نمایندگان مجلس


نمایندۀ مردم شریف اصفهان در مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه اظهار داشت: بسیار خوشحالم که امروز یکی از دستاوردهای عظیم کشور پس از انقلاب اسلامی را از نزدیک مشاهده کردم.
 
وی ضمن ابراز خرسندی از  تحقق  شعار «رونق تولید» در سال 98 در فولاد مبارکه گفت: عملکرد درخشان مدیریت و کارکنان این شرکت از ابتدای سال تاکنون نشان میدهد شعار و راهبرد «جهش تولید» نیز با برنامهریزیهای خوبی که صورت گرفته، به یاری خداوند و همت کارکنان محقق خواهد شد.
وی در پاسخ به این سؤال که نمایندگان محترم مجلس برای حمایت از تولید چه تمهیداتی اندیشیدهاند، گفت: در خصوص تصویب قوانین راهگشا برای تولیدکنندگانی مانند فولاد مبارکه، معتقدیم نمایندگان باید بهصورت هماهنگ از تولیدکنندگان پشتیبانی کنند و این امر را رسالت خود میدانیم. درعینحال از صنعت انتظار داریم موانع موجود را مطرح کند و مطمئن باشد نمایندگان برای رفع موانع قانونی و مسائلی ازجمله تأمین مواد اولیه پیگیریهای لازم را انجام خواهند داد  و  محکم پشت سر ایشان ایستادهاند. بهطور خلاصه باید گفت: طرح مشکلات تولید با صنعتگران، حمایت برای رفع موانع از نمایندگان مجلس.


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 318
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

ارتقاء امنیت وب با وف بومی