تصویر روز
طراحی و تولید ورق گالوانیزۀ پراستحکام در فولاد مبارکه


مدیر متالورژی و روشهای تولید فولاد مبارکه از طراحی و تولید ورق گالوانیزۀ پراستحکام در فولاد مبارکه خبر داد.
محسن مصدق با اشاره به اینکه یکی اهداف و استراتژیهای این شرکت تولید محصولات ویژه با ارزش افزودۀ بیشتر است گفت: با همکاری واحدهای متالورژی و روشهای تولید، فولادسازی، نورد گرم و سرد و کارکنان شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، گرید S350 GD که از گریدهای پراستحکام در حوزۀ ورقهای گالوانیزه است، مطا بق با استاندارد EN 10346 طراحی و تولید شد.
در همین خصوص، علیرضا مولوی کارشناس متالورژی و روشهای تولید فولاد مبارکه نیز افزود: این گرید فولادی که قبلا از خارج از کشور تأمین میشد، در ساخت قطعات اتوبوس، پروفیل مورداستفاده در مینیبوسسازی و سایر مصارفی که نیاز به استحکام دارند، کاربرد دارد.
وی با بیان مشخصات فنی ورق گالوانیزۀ پراستحکام گرید S350 GD گفت: این نوع ورق حدود  ۰.۱۵ کربن و ۱.۱ درصد منگنز دارد و دارای استحکام تسلیم حداقل ۳۵۰ مگاپاسکال و استحکام نهایی حداقل ۴۲۰ مگا پاسکال است و با شرایط مناسب نورد گرم و نیز اعمال پارامترهای مناسب در نورد سرد، بهصورت فولهارد و با ارائۀ پارامترهای مناسب به صورت گالوانیزۀ ورق خودرو با پوشش ۱۸۰ گرم بر مترمربع تولید شده است.
مولوی با تأکید بر اینکه تمامی تستهای مکانیکی و سطح پوشش این محصول با موفقیت انجام شده و مورد تأیید مصرف کننده قرار گرفته است، در پایان از تمامی همکارانی که در کسب این موفقیت ارزشمند ایفای نقش کردند، تشکر و قدردانی کرد.


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 610
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

ارتقاء امنیت وب با وف ایرانی