تصویر روز
نشست هم‌اندیشی مدیران بنیاد شهید استان اصفهان با معاون نیروی انسانی فولاد مبارکه


سرپرست ادارۀ کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون تعاون و امور اجتماعی و رئیس ادارۀ اشتغال این بنیاد به همراه معاون نیروی انسانی و مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه در جلسهای مشترک بر اهمیت تعامل هرچه بیشتر این دو نهاد تأکید کردند و راهکارهای ارتقای سطح همکاری طرفین را مورد بررسی قرار دادند.
 
در این نشست، احمدینیا سرپرست ادارۀ کل بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از تعامل گستردۀ شرکت فولاد مبارکه با بنیاد شهید استان خاطرنشان کرد: ملت ما در دوران دفاع مقدس مقاومت، ایثار و ازخودگذشتگی را از خود به یادگار گذاشتند. امروز جنگ اقتصادی توسط استکبار جهانی علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شده و هدفی بزرگتر از دوران دفاع مقدس دربردارد.
وی گفت: خوشبختانه فولاد مبارکه در جبهۀ تولید و اقتصاد تا به امروز نشان داده که نهتنها تحریمها کارساز نبوده، بلکه ملت ما را قویتر کرده است.
سرپرست ادارۀ کل بنیاد شهید اصفهان در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به وجود نیروهای بااستعداد و توانمند فرزندان شاهد و ایثارگرِ شاغل در فولاد مبارکه، لزوم بهرهگیری هرچه بیشتر از این عزیزان در تمامی سطوح بیش از گذشته احساس میشود.
در ادامه، عباس اکبری محمدی معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اقدامات صورتگرفته برای ارتقای سطح شاخصهای توسعۀ منابع انسانی ایثارگران، گزارشی از وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در بخشهای مختلف فولاد مبارکه ارائه کرد.


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 209
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

ارتقاء امنیت وب با وف بومی