تصویر روز
موفقیت شرکتهای گروه فولاد مبارکه در فرآیند ارزیابی جایزه تعالی سازمانی


معاون تکنولوژی فولاد مبارکه با اعلام این خبر افزود: شرکت فولاد مبارکه بهعنوان سازمانی پیشتاز در تعالی سازمانی و اولین و تنها شرکت دارنده تنــــدیس زریــــن جـــــایزه تعــــالی سازمـــانی در ســــالهــــــای ۹۱ و ۹۳ از همـــــان بـــدو راهاندازی توجه ویـــــژهای در بــه کـــارگیری سیستــــمهـــــای مــدیریتی و رویکردهای تعالی با الگوبرداری از بهترین تجربیات دنیا داشته است. از سویی دیگر، ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقاء سطح فناوری صنعت فولاد بهعنوان سازمانی جهان تراز را بهعنوان مأموریت خود برگزیده است.
فرزاد ارزانی ادامه داد: در این راستا شرکت فولاد مبارکه، مدیریت و راهبری تعالی در گروه فولاد مبارکه را اولویت خود قرار داده و در نظر دارد با در اختیار قرار دادن تجربیات و ارائه نقشه راه تعالی به این شرکتها آنها را همسو با خود در مسیر رشد، بالندگی و تعالی قرار دهد.
وی در خصوص موفقیت شرکتهای گروه فولاد مبارکه در فرآیند این ارزیابی تصریح کرد: در ابتدای سال ۹۵ کارگروه راهبری تعالی با حضور تعدادی از مدیران و کارشناسان زبده شرکت تشکیل شد و ۱۲ شرکت با هدایت و تسهیلگری این کارگروه، در فرآیند ارزیابی جایزه تعالی سازمانی حضور پیدا کردند و پس از اجرای آموزشهای لازم، خودارزیابی و تدوین اظهارنامه، این شرکتها توسط ارزیابان جایزه تعالی سازمانی مورد ارزیابی قرار گرفت.
معاون تکنولوژی فولاد مبارکه در ادامه به نتایج حاصل از این ارزیابی اشاره کرد و گفت: با تلاش شرکتهای گروه فولاد مبارکه، در این ارزیابی سه شرکت امیرکبیر کاشان، حمل و نقل توکا و صنیع کاوه تهران به دریافت تقدیرنامه ۲ ستاره و شرکتهای آسیا سیر ارس، توکا رنگ فولاد سپاهان، صنایع برش ورق فولادی، بهسازان صنایع خاورمیانه، ایریسا، فولاد هرمزگان، فولاد سنگ مبارکه، مهندسی فولاد مبارکه و ورق خودرو چهارمحال بختیاری به دریافت گواهی تعهد به تعالی نائل آمدند.
وی در پایان از اعضاء کارگروه راهبری تعالی، مدیران عامل و مدیران تعالی و تیمهای تعالی شرکتها که در کسب این موفقیت ایفای نقش نمودند، قدردانی کرد.
گفتنی است این همایش با موضوع « تعالی در خدمت جامعه» در سالن همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 1378
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )