تصویر روز
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی: فولادمبارکه تبلور رونق تولید و اقتصاد مقاومتی است


رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر بخواهیم از پس مشکلات اقتصادی برآییم باید اشتغالزایی را اولویت قرار دهیم اظهار داشت: با وجود این رویکرد از سوی فولاد مبارکه و ارادۀ مسئولان شهرستان مبارکه مبنی بر حمایت از صنعت، ما مطمئنا به نتایج بهتری در خصوص تعامل مستحکمتر منطقه و صنعت خواهیم رسید.
عزیز اکبریان افزود: صنعت فولاد شاهرگ حیاتی اقتصاد کشور به شمار میرود و یکی از نیروهای محرکه برای اشتغالزایی و رفتن به سمت تولید ملی و رونق تولید است .
این نمایندۀ مردم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: صنعت فولاد فرصتی برای خوداتکایی و رسیدن به رشد و تعالی در شرایط حاضر است و باید از این صنعت مادر حمایت شود.
وی افزود: تجهیزات تولیدکنندگان در خصوص صنایع نیازمند بهروزرسانی است و با توجه به پویایی صنایع بزرگ در کشور باید با دیدگاهی درست به این مقوله توجه ویژه شود.
اکبریان در پایان از خودباوری و همت کارکنان و تولیدکنندگان فولاد کشور تقدیر کرد و گفت: اگر تولیدات صنایع فولاد را در داخل نداشتیم، به کشورهای دیگر محتاج بودیم و بسیاری از نیازهایمان را باید از خارج تأمین میکردیم.نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 670
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

ارتقاء امنیت وب با وف بومی