تصویر روز
دیدار نوروزی مدیرعامل فولاد مبارکه با کارکنان نواحی


در نخستین روزهای کاری سال جدید، دکتر سبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه به همراه جمعی از معاونان و مدیران شرکت، از خطوط تولیـد نواحی آهـن سازی، فولادسازی، نورد گرم و سرد و مجتمع فولاد سبا بازدید کرد و ضمن قدردانی از دستاوردهای شرکت در سال ۹۶، سال نو را به همۀ کارکنان تبریک گفت.
به گزارش خبرنگار فولاد، در این بازدید دکتر سبحانی در جمع کارکنان احیا مستقیم، از همدلی و ایمان کارکنان به اهداف سازمانی به عنوان بزرگترین عامل موفقیت فولاد مبارکه نام برد و گفت: امروز ظرفیت تولید آهن اسفنجی در فولاد مبارکه، مجتمع فولاد سبا، فولاد سفیددشت و فولاد هرمزگان به ۱۲ میلیون تن رسیده است که باید با تدابیر مناسب، گندلۀ موردنیاز و سایر تدارکات لازم برای تولید این میزان آهن اسفنجی را مهیا کنیم تا برای تأمین خوراک واحدهای فولادسازی خود مجبور به واردات آهن اسفنجی نباشیم؛ ازاین‌رو ضرورت دارد تمامی واحدهای آهن اسفنجی با اتکا به توان و تجربۀ بسیار ارزشمند کارکنان با تمام ظرفیت کار کنند.
مدیرعامل فولاد مبارکه در جمع صمیمی کارکنان فولادسازی و ریخته گری مداوم، با تشکر از عملکرد کارکنان این ناحیه گفت: بدون شک اگر بین مدیریت و کارکنان قسمتهای مختلف هر ناحیه همدلی و صمیمیت وجود نداشته باشد، دستیابی به چنین موفقیت‌هایی غیرممکن خواهد بود و امیدوارم این روند در سال جاری نیز با رشد فزاینده‌ای ادامه یابد.
وی در ادامه با حضور در جمع کارکنان ناحیۀ نورد گرم از توان و تجربۀ ارزشمند کارکنان این خط نیز قدردانی و تصریح کرد: در همۀ مجموعه های تولیدی و صنعتی دنیا مشکلاتی در فرایند تولید پدید می‌آید؛ اما هنر مدیریت و کارکنان است که بتوانند مشکلات را یکی پس از دیگری از پیش رو بردارند.
دکتر سبحانی در جمع کارکنان ناحیۀ نورد سرد نیز تصریح کرد: تولید محصولات کیفی و باارزش افزودۀ بالا می تواند در به بار نشستن هرچه بیشتر زحمات کل مجموعه و ایجاد سود بیشتر برای تمامی ذینفعان مؤثر باشد.
مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در بخش پایانی این دیدار، در مصاحبه با خبرنگار فولاد گفت: دیدار نوروزی با کارکنان نواحی فرصتی بود تا ضمن ارج نهادن به زحمات ایشان، از نزدیک با این همکاران دیدار کنیم.
وی با تأکید بر اینکه در سال گذشته با تلاش مدیران و کارکنان بلندهمت گروه فولاد مبارکه به خوبی نیاز بازار داخل کشور به ورقهای فولادی تأمین و از واردات بیرویه جلوگیری شد، افزود: در سال ۱۳۹۷ نیز با بهره برداری کامل از طرحهای توسعۀ ایجادشده و حمایت گسترده تر از کالای ایرانی تلاش خواهیم کرد تا اهداف ترسیم شده را محقق و نیاز بازار داخل را به طور کامل تأمین کنیم.


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 1052
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )