تصویر روز
در ششمین همایش جایزۀ بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران از فولاد مبارکه تجلیل شد


در ششمین همایش جایزۀ بهرهوری معادن و صنایع معدنی ایران که روز دوشنبه 27 خردادماه در محل سالن همایشهای هتل بزرگ ارم تهران و با حضور فعالان و شرکتهای بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی کشور برگزار گردید، از فولاد مبارکه با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
 
به گزارش خبرنگار فولاد، در این همایش، پروژۀ هیدرولیک کردن لوپر شمارۀ 4 نورد گرم فولاد مبارکه یکی از هشت پروژۀ برتر سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران شناخته شد.
این گزارش حاکی است امیر گودرزی رئیس کنترل پروسس نورد گرم فولاد مبارکه و مسئول این پروژه پس از دریافت لوح تقدیر این همایش در خصوص اهمیت اجرای پروژۀ مذکور گفت: پس از اینکه شرکت طرف قرارداد خارجی از اجرای پروژه به دلیل تحریمها سرباز زد و عملا به تعهدات خود عمل نکرد، اجرای پروژه به دست توانمند کارشناسان فولاد مبارکه در دستور کار قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: این کار بزرگ و حساس با همکاری واحد کنترل پروسس، تعمیرات فینیشینگ، تعمیرگاه مرکزی و واحد تعمیرات ساختمانی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت و در کوتاهترین زمان ممکن با موفقیت انجام شد.
وی دستیابی به دانش فنی این کار بزرگ را از مهمترین دستاوردهای آن دانست و گفت: خوشبختانه با اجرای این پروژه هماکنون لوپر 4 بهخوبی در اختیار بهرهبردار قرار گرفته است.نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 382
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )