تصویر روز
حمیدرضا عظیمیان
نام و نام خانوادگی : حمیدرضا عظیمیان
سمت : مدیر عامل
تلفن : 031-333-25910
031-527-33324
031-527-33325
031-527-33326
سوابق تحصیلی : مهندس حمیدرضا عظیمیان دارای تحصیلات در رشته مهندسی برق و کامپیوتر از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.
سوابق شغلی : وی در سال ۱۳۶۸ به سمت مشاور وزیر کشور و مدیر کل دفتر مطالعات و پژوهش‌های اجتماعی وزارت کشور منصوب گردید.
در سال ۱۳۷۰ به عنوان شهردار اصفهان انتخاب و طی مدت ۶ سال با اجرای طرح متعدد عمرانی و زیر بنایی تحولات خوبی را در مدیریت شهری اصفهان باعث شد.
ایشان در سال ۱۳۷۶ مدیر عامل شرکت سیمان اصفهان و مسئول اجرای طرح توسعه این کارخانه شد و در سال ۱۳۸۰ به سیمان نایین رفت و طرح توسعه این شرکت را با موفقیت به پایان رساند.
از سال ۱۳۸۹به عنوان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری پرشیا فلز فعالیت خود را در پروژه‌های صنعت فولاد مانند طراحی و تدوین سند راهبردی صنعت فولاد ایران و طراحی و اجرای موفق پروژه‌های متعدد فولادی از قبیل طرح توازن ذوب‌آهن اصفهان، فولاد مبید، فولاد ازنا، خط نورد فولاد کویر، مجتمع فولاد زرند کرمان، فولاد بردسیر و ... ادامه داد.
ایشان قبل از شرکت فولاد مبارکه در سمت معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن فعالیت داشته و از تاریخ ۹۷/۷/۱۴ به سمت مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه منصوب گردیده‌اند.

همچنین ایشان سابقه عضویت و ریاست هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه، عضویت در هیات مدیره شرکت ورق خودروی چهارمحال بختیاری، ریاست در هیات مدیره شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک، ریاست هیات مدیره شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک، ریاست هیات مدیره مجتمع صنایع قائم رضا، عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد و ریاست هیات مدیره شرکت تجهیزات برق و سیالات فولاد (ساتها) را در کارنامه خود دارد.
 
 

تعداد بازدید : 16270
4.7/10 (تعداد آرا 218 نفر )