تصویر روز
تندیس سیمین اولین جایزۀ ملی تعالی نگهداری ایران به فولاد مبارکه اختصاص یافت


در مراسم جایزۀ ملی تعالی نگهداری که روز سه شنبه ۲۴ بهمن در مرکز همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، شرکت فولاد مبارکه با کسب بالاترین امتیاز و با اختلاف مشهود نسبت به سایر شرکت کنندگان، توانست تندیس سیمین جایزۀ ملی تعالی نگهداری در رشتۀ تخصصی «مدیریت نگهداری دارایی ها» در سال ۱۳۹۶ را از آن خود کند.
به گزارش خبرنگار فولاد در این مراسم که جمعی از استادان برجستۀ حوزۀ نت و مدیران نگهداری و تعمیرات سایر سازمانهای مطرح کشور حضور داشتند، محمد رجایی، مدیر دفتر فنی تعمیرات، به نمایندگی از فولاد مبارکه ضمن ارائۀ دستاوردهای شرکت در حوزۀ نگهداری دارایی ها، لوح و تندیس جایزه را دریافت کرد.
مدیر دفتر فنی تعمیرات شرکت فولاد مبارکه در این خصوص گفت: انجمن نگهداری و تعمیرات کشور ضمن الگوگیری از مدلهای تعالی نگهداری و تعمیرات سایر کشورها، مدل جایزۀ ملی تعالی نگهداری را طراحی کرد و فرایند ارزیابی شرکتها براساس این مدل، اولین بار در سال جاری اجرا شد.
رجایی با بیان اینکه شرکت فولاد مبارکه با تشکیل تیمهایی از مجموعۀ مدیریتهای مختلف شرکت که مرتبط با معیارهای این مدل هستند، اقدام به تدوین اظهارنامه و ارسال آن به دبیرخانۀ جایزه کرد، تصریح کرد: در همین راستا تیم ارزیابی جایزه از ۲۴ تا ۲۷ دی‌ماه جهت بازدید و ارزیابی شرکت بر اساس این مدل اقدام کرد.
وی خاطرنشان کرد: کمیتۀ داوری جایزه که متشکل از استادان صاحب نام حوزۀ نت کشور و جمعی از متخصصان حوزۀ نت صنعت است، ضمن ارزیابی گزارش ارائه شده توسط تیم ارزیابی، شرایط احراز تندیس سیمین جایزۀ ملی تعالی نگهداری توسط فولاد مبارکه را تصویب کرد.
مدیر دفتر فنی تعمیرات شرکت فولاد مبارکه دریافت تندیس سیمین تعالی نگهداری را حاصل تلاش و همکاری مجموعۀ مدیریت و کارکنان و به ویژه همکاران مجموعۀ نگهداری و تعمیرات شرکت دانست و اظهار امیدواری کرد با اجرای اقدامات لازم درزمینۀ نقاط قابلبهبود شناسایی شده توسط ارزیابان جایزه و خودارزیابی انجام شده، شاهد تعالی بیش ازپیش در حوزۀ نگهداری داراییهای فیزیکی شرکت باشیم.


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 1024
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )