تصویر روز
آگهی شناسایی و ارزیابی پیمانکاران به منظور احداث تصفیه خانه آب نورد گرم 2
شرکت فولاد مبارکه در نظر دارد بخشی از فعالیت های  مهندسی و تامین تجهیزات، کلیه عملیات اجرا شامل خاکبرداری، سیویل، ساخت و نصب اسکلت فلزی و کلیه تجهیزات تصفیه خانه آب فرایند نورد گرم که شامل حوضچه های پوسته زدا ، فیلترهای شنی، برج های خنک کننده و پساب، سیستم آب خنک کاری غلطک ها و ورق واحد نورد گرم شماره 2 خود را ، از طریق شناسائی و ارزیابی پیمانکاران در قالب شرکت یا به صورت مشارکت های توانمند واجد شرایط از طریق مناقصه به صورت EPC واگذار نماید.
 
حداقل شرایط لازم جهت ورود به ارزیابی و شناسایی مناقصه گران

 • داشتن رتبه 2آب یا رتبه پیمانکاری EPC آب
 • ارائه گواهی و نامه رسمی از بانک معتبر در خصوص تامین ضمانت نامه بانکی به مبلغ 250.000.000.000 ريال به تاریخ روز ارائه مدارک
 • دارای تائید صلاحیت ایمنی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
 • ارائه تفاهم نامه محضری مشارکت الزامی می باشد ولی قرارداد با رهبر مشارکت منعقد خواهد شد.

توضیحات :

 • ارائه مدارک و مستندات فوق شرایط لازم جهت ورود به مرحله ارزیابی کیفی مناقصه گران می باشد و عدم ارائه هر کدام از موارد مذکور منجر به خروج از فرآیند ارزیابی خواهند شد.
 • از آنجا که مناقصات به صورت همزمان برگزار می گردد، مناقصه گران  می توانند در همه مناقصات فوق شرکت نمایند ولی تنها امکان برنده شدن در یک مناقصه وجود دارد.
 • ترتیب بازگشایی پاکت های مناقصات به ترتیب زیر می باشد: 
 1. خط نورد گرم
 2. انبار تختال و کوره های پیشگرم
 3. خط اسکین پاس و انبار کلاف
 4. تصفیه خانه نورد گرم

 نحوه دریافت  فرم های  ارزیابی کیفی و ارسال مدارک :

فرم ارزیابی کیفی را از اینجا دانلود نموده و به همراه کلیه مدارک لازم طی مرحله زیر ارسال شود:-
آماده نمودن فایل مورد نظر در قالب CD با فرمت PDF و ارسال آن به آدرس اصفهان، خیابان شریعتی بعد ار چهارراه پلیس،  کوچه 16 شرف الدین، کوچه ورپشتی پلاک 57
کد پستی: 8173945780
* کلیه مدارک و مستندات مورد نیاز را حداکثر تا تاریخ 99/06/15ارسال نمائید لازم به ذکر است اعلام آمادگی بصورت رسمی توسط نامه مشخص گردد.
* ارائه مدارک و سوابق هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
در صورت نیاز به اطلاعات بازرگانی با شماره تلفن 36287622 داخلی 1799 آقای جواد نظری اطلاعات فنی با آقای مجید محمودی شماره داخلی 1811 تماس حاصل فرمائید.
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 1747
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

ارتقاء امنیت وب با وف بومی