تصویر روز
آگهی شناسایی و ارزیابی پیمانکاران به منظور احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز خط نورد گرم شماره 2
شرکت فولاد مبارکه در نظر دارد احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز خط نورد گرم شماره 2 به  ظرفیت 50,000 متر مکعب بر ساعت به همراه خط انتقال و اتصال به شبکه داخلی شرکت فولاد مبارکه  را بصورت EPC  ازطریق شناسایی و ارزیابی پیمانکاران به شرکت یا شرکتهای توانمند واجد شرایط واگذار نماید.
لذا از کلیه شرکتهای توانمند و متخصص در زمینه موضوع فراخوان دعوت می گردد چنانچه حائز شرایط اولیه  ورود به ارزیابی می باشند  نسبت به تکمیل فرمهای ارزیابی کیفی و ارائه مدارک و مستندات مربوطه تا تاریخ ذکر شده اقدام و جهت شرکت در مناقصه اعلام آمادگی نمایند.
%حداقل شرایط لازم جهت ورود به ارزیابی و شناسایی مناقصه گران:

  1. دارا بودن حداقل گواهی حداقل  رتبه 2 نیرو و 2 تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه.
  2. ارائه گواهی و نامه رسمی از بانک معتبر در خصوص تأمین ضمانت­نامه بانکی به مبلغ 5.000.000.000 ریال.
  3. مجوز احداث ایستگاه تقلیل فشارگاز از اداره گاز منطقه
  4. ارائه گواهی­نامه صلاحیت ایمنی معتبر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  
  5. داشتن کارگاه ساخت
*توضیح : ارائه مدارک و مستندات فوق شرط لازم جهت ورود به مرحله ارزیابی کیفی مناقصه گران می­باشد و عدم ارائه هر کدام از موارد مذکور منجر به خروج از سیکل ارزیابی خواهد شد.

*چنانچه مناقصه گران بصورت مشارکت در این مناقصه شرکت نمایند،ارزیابی کیفی صرفا از رهبرمشارکت انجام خواهد گرفت و ضروری است رهبر مشارکت کلیه پارامترهای ارزیابی کیفی را به تنهایی داشته باشد.

 نحوه دریافت  فرم های  ارزیابی کیفی و ارسال مدارک  :

فرم ارزیابی کیفی را از اینجا دانلود نموده و به همراه کلیه مدارک لازم طی مرحله زیر ارسال شود:
آماده نمودن فایل مورد نظر در قالب CD با فرمت PDF  و ارسال آن به مدیریت قراردادهای خرید شرکت فولادمبارکه – قراردادهای توسعه
*کلیه مدارک و مستندات مورد نیاز را حداکثر تا تاریخ 20/04/99 ارسال نمائید. لازم به ذکر است اعلام آمادگی به صورت رسمی توسط نامه مشخص گردد.

* ارائه مدارک و سوابق هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد .

در صورت نیاز به اطلاعات بازرگانی با شماره تلفن  03152733098 یا شماره همراه  09010042420 سرکار خانم قاسمی و اطلاعات فنی با جناب آقای محمودی شماره تلفن 03136287622 داخلی 1877  تماس حاصل فرمایید.نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن پیام :
 

تعداد بازدید : 291
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

ارتقاء امنیت وب با وف بومی